Najbliższe zawody

II Rd. MP 2015 Olsztyn

Nasza galeria

Ostatnia runda Mistrzostw Strefy Północnej - Podsumowanie

Zawody w Olsztynie przebiegały przy pięknej, słonecznej pogodzie. Atrakcyjność wyścigów, w szczególności wyścigu klasy MX 2 Junior, MX 2 i MX 1 uatrakcyjniła obecność Macieja Zdunka, braci Łukasza i Karola Kędzierskich, znanych i utytułowanych Mistrzów Polskiego Motocrossu. Kibice mogli oglądać świetną jazdę w wykonaniu tych zawodników, w szczególności rywalizację Maćka Zdunka z Łukaszem Kędzierskim, którzy niemal przez cały wyścig jechali koło w koło oraz rywalizację Karola Kędzierskiego z Bartkiem Sawczukiem.

Wracając do Naszych zawodników, możemy się poszczycić świetnymi występami najmłodszych z kadry MOTOKLUBU Olsztyn. W klasie MX 65 Maksymilian Nikiel zajął 2 miejsce w zawodach i tym samym w klasyfikacji indywidualnej utrzymał również 2 lokatę. Klasa MX 85 Cezary Lewko w sezonie 2013 zdominował, w szczególności drugą część sezonu, w której jego łupem padło większość wyścigów. W Olsztynie w pięknym stylu wygrał oba wyścigi, wygrał zawody i został triumfatorem Mistrzostw Strefy Północnej 2013. W klasie juniorów MX 2 Junior Michał Krech, pomimo że nie uczestniczył w 3 rundach uplasował się na 3 pozycji klasyfikacji indywidualnej Mistrzostw Strefy. Koniecznie trzeba wspomnieć o tegorocznym debiutancie w klasie MX 2 Junior Tomasz Olszewski, któy wytrwałością i ciężka pracą wywalczył 4 pozycje w klasyfikacji indywidualnej.  MX 1 Michał Jońca, trapiony w końcówce sezonu awariami motocykla, dzięki talentowi i umiejętnościom oraz życzliwości kolegi, triumfował w klasyfikacji indywidualnej tegorocznej serii Mistrzostw Strefy Północnej. W najmocniejszej klasie MX 1 Krzysztof Dziadko, nasz kolejny reprezentant został sklasyfikowany na 3 pozycji.

Jednak nie tylko wyżej wymienieni zawodnicy zasługują na uznanie. MOTOKLUB Olsztyn w Mistrzostwach Strefy Północnej był reprezentowany również przez: Bogdan Korkuć, Radosław Korkuć, Jarosław Dąbrowski, Piotr Czajkowski, Dariusz Lewko, Dariusz Urniaż, Mariusz Skorynko, Józef Odrakiewicz, Maciej Świątkowski, Kamil Krakowiak, Eliasz Dawidson, Jarosław Narkowicz, którzy rywalizowli w poszczególnych klasach.

Dzięki świetnej postawie wszystkich zawodników MOTOKLUBU Olsztyn zajęliśmy w rywalizacji 2 miejsce!!! W tym miejscu gratulujemy Naszym reprezentantom zwycięstw, zajętych miejsce i życzymy dalszych sukcesów w rywalizacji sportowej.